czyli to co robię i co jeszcze zrobię
czwartek, 24 czerwca 2010
Powrót, może i bolesny, wstydliwy ale...

Wracam po około trzech miesiącach nieobecności.

Wiem, że dałam plamę z grudniową wymianką. Wiem, że groteską było wysłanie prezentu tak późno.

Nie pokpiłam sprawy. Miałam codzienne wizyty w szpitalu u mojego połamańca (dosłownie codzienne), od grudnia do połowy lutego.

Do tego miałam chorego psa i ciężką operację psa. W tej sytuacji, miomoże wszystko było przygotowane do zapełnienia paczki, brakowało mi jednego; dokończenia własnoręcznie wykonanego prezentu.

Do tego momentu nie uważam żebym była aż tak winna, żeby zostać skazaną na banicję.

Moim błędem i moją winą był fakt, że nie poinformowałam Ewki od razu o zaistniałej sytucji. jedyne co mogę napisać to to, że w swojej naiwności (a raczej głupocie) ciągle myślałam, że uda mi się zrobić jej niespodziankę. Potem już, kiedy wysłałam paczkę, wytłumaczyłam Ewie w czym był problem, ale wstyd mi było nawet się pokazywać na blogu. Ale w końcu - trzeba ponosić konsekwencje sytuacji, jakie by one nie były.

A bloga chcę prowadzić. W żadnej wymiance nie wezmę udziału, bo tu się spaliłam i wstyd mi. Ale proszę: NIE WIŃCIE MNIE ZAWSZYSTKO!!! Wielu rzeczom jestem winna, ale NIE WSZYSTKIM

13:01, kemah2001 , Ogólna
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 października 2009

ZAGINĘŁA
6  PAŹDZIERNIKA  2009 R.

Marta Wiencek

84-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic poszukiwana jest przez policję i Centrum Itaka. Marta Wiencek wyszła z domu we wtorek rano po zakupy do sklepu i od tego czasu nie skontaktowała się z rodziną.

Zaginiona czechowiczanka ma 154 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy długie, czarne ze śladami siwizny (mogą być upięte w kok), oczy piwne. W dniu zaginięcia ubrana była w popielatoszary żakiet, czarne półbuty na płaskim obcasie, jasnobrązowe rajstopy. Zaginiona zabrała ze sobą torbę na zakupy w czerwono-czarne paski i czarny portfel. Kobieta cierpi na zaniki pamięci.

Proszę o wszelkie informacje o miejscu pobytu Marty

pod nr tel. 507 815 800, 032 210 3554

lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 997 lub 112

 

WYSTARCZY WKLEPAĆ WIADOMOŚĆ  NA SWOJEGO BLOGA, MOŻE KTOŚ WIDZIAŁ

21:17, kemah2001 , Ogólna
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 czerwca 2009
Spóźniony powrót

Dawno mnie tu nie było.

 

Muszę się jednak pochwalić, że podczas mojej nieobecności udało mi się ugotować/ upiec/ usmażyć kilka nowych potraw. Może nie byłoby to nic niesamowitego ale to zależy od punktu widzenia. Biorąc pod uwagę moje znikome (no, prawie) umiejętności kulinarne, uważam to za krok do przodu.

 

Kiedy czytam wiele blogów to zauważam, że one „żyją”. I nie mam na myśli tylko częstości wpisów ale również uczestnictwo blogowiczek we wzajemnych zabawach, wymianie doświadczeń itp. To jest m.in. kolejny krok, który muszę wykonać w życiu bloga.

 

A teraz, dopóki weekend jeszcze się nie skończył, zabieram się do haftowania mojego obrusa. Kiedyś go chyba skończę.

15:21, kemah2001 , Ogólna
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 kwietnia 2009
Mój pierwszy wpis

Akurat tuż przed Wielkanocą udało mi się przygotować bloga tak, abym mogła już pisać. Jest to mój pierwszy blog, nigdy wcześniej nie prowadziłam żadnego. Cały czas rozgryzam jeszcze zasady i etykę działania.

Chciałabym tu dzielić się tym co umiem już robić i co robię oraz nauczyć się jak najwięcej.

18:08, kemah2001 , Ogólna
Link Dodaj komentarz »